HOMEPAGE SPOLEČNOST KONTAKTY
 

O NÁS

Společnost Bavanet.cz se zabývá montáží hromosvodných soustav a revizí hromosvodů dle platného souboru norem ČSN EN 62 305 a odborných oprav – rekonstrukcí stávajících hromosvodných soustav dle ČSN 34 1390.

Neustále sledujeme vývojové trendy v oboru a zařazujeme je do naší nabídky, jako produkty, materiály a technická řešení. Při realizování zakázek dokážeme uspokojit náročné požadavky jak malých, tak i velkých zákazníků, neboť se pravidelně účastníme veškerých seminářů či odborných výstav, na kterých čerpáme odborné zkušenosti výrobců hromosvodného zboží. Více informací naleznete v naší sekci veletrhy, semináře.

Naše společnost výhradně odebírá zboží od předních výrobců hromosvodného zboží či přepěťových prvků, kteří vlastní ty nejlepší evropské reference. Máte tak jistotu, že Vy a Váš majetek je 100% ochráněn. Mezi takové společnosti patří: DEHN + SÖHNE, OBO BETTERMANN, SALTEK, TREMIS, KOPOS KOLÍN a další...

Vlastníme celou řadou certifikátů a platnými osvědčeními předepsanými zákonem a to včetně certifikátu bezpečnosti práce. Naše společnost je pojištěna proti neúmyslným škodám (třeba při zemnění soustav – narušení kabelových či jiných tras). Nenecháváme tedy nic náhodě a při poskytování služeb klademe důraz na individuální přístup, komplexnost a především na rychlost a kvalitu odborného provedení.


Provádíme tyto odborné práce:
  • Odbornou montáž hromosvodů, jak pasivních, tak i aktivních
  • Revize hromosvodů, (měření soustavy a vystavení revizní zprávy)
  • Opravy a rekonstrukce původních hromosvodných soustav
  • Uzemnění hromosvodné soustavy včetně výkopových prací
  • Výškové práce pomocí plošin či jiné techniky

V případě dotazů či objednávek jsme Vám k dispozici na non-stop čísle: 777 680 352.V roce 2016, 2017, 2018 a 2019 každý vlastník rodinných domů od nás k zaplacené realizaci hromosvodné soustavy získal pánské nebo dámské luxusní hodinky ZDARMA. Více zde …

Nejvíce instalací hromosvodných soustav je v lokalitách:
Praha, Říčany, Uhřiněves, Průhonice, Jesenice, Dolní Břežany, Zbraslav, Mníšek pod Brdy, Jíloviště, Řevnice, Rudná, Nová Ves pod Pleší, Dobříš, Příbram, Beroun, Hořovice, Milín, Rožmitál pod Třemšínem, Březnice, Sedlčany, Kladno, Plzeň, Tábor, Písek.
webdesign | KAO.cz    
Copyright © 2021 Bavanet.cz, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.                 Právní ujednání